Relacje, Wywiady, Testy

Indian Scout SID

Na stoisku Indiana podczas zakończonych niedawno targów Poznań Motor Show 2019, można było dostrzeć nietypowy wariant Scouta. Co to za motocykl? Zobaczcie nasz filmik, który zdradza kilka sekretów tego customa.

Read More »

BUD-REM-STAL PITBIKE.PL CHALLENGE 2016

Zapraszamy wszystkich fanów dwóch kołek na naszą relację z wielkiego ścigania na Torze w Głażewie. W niedzielę, 24 kwietnia 2016 roku odbyła się 1 runda zawodów Bud-Rem-Stal PitBike.pl Challenge. Nie mogło nas tam zabraknąć.

Read More »

VI Zlot Motocyklowy u Rycerzy, Byczyna 2016

Serdecznie zapraszamy na relację z rycerskiego szaleństwa i niezapomnianych klimatów podczas ‪#‎VIZlotuMotocyklowegouRycerzy‬ w ‪‎Grodzie Rycerskim‬ pod Byczyną, którego organizatorem jak co roku było stowarzyszenie ‪#‎RycerzByczyna‬, a nad którym to z prawdziwą przyjemnością objęliśmy jako ‪#‎inforiders‬ patronat medialny. Zapraszam do oglądania, komentowania, udostępniania i subskrybowania naszego kanału.

Read More »

Gra komputerowa na 90-lecie historii Ducati to również wirtualne… muzeum

Niedawno pisaliśmy o serii wydarzeń związanych z 90-leciem historii Ducati, w tym o rocznicowym filmie Włochów. Najnowsze wieści dotyczą gry komputerowej dla miłośników marki z Bolonii. Premiera “Ducati – 90th Anniversary The Official Videogame” odbędzie się w czerwcu. Aktualnie wiadomo, że w grze pojawią się najbardziej znane i kultowe motocykle z Borgo Panigale. DUCATI – 90th Anniversary. Źródło: You Tube, …

Read More »

Yamaha XSR900 Premiera 2016

Zapraszam na relację #inforiders z premiery motocykla #YamahaXRS900, która odbyła się w salonie #MotocyklePolska w Poznaniu w dniu 14 kwietnia 2016 roku.

Read More »