Informacje o imprezach

Sierpień, 2018

 • 16 sierpnia

  Wydarzenia, zloty motocyklowe 16.08 – 23.08

  Sprawdźcie najnowsze zloty, zjazdy oraz wydarzenia motocyklowe, a przede wszystkim zaplanujecie najbliższy wyjazd. Szczególnie polecamy 8TH BIKERS’ DAYS Chmielniki koło Bydgoszczy.

  Read More »

Lipiec, 2018

 • 26 lipca

  Wydarzenia, zloty motocyklowe 26.07 – 02.08

  Sprawdźcie najnowsze zloty, zjazdy oraz wydarzenia motocyklowe, a przede wszystkim zaplanujecie najbliższy wyjazd. Szczególnie polecamy Bielawa 2018 – III Międzynarodowy Zlot Motocyklowy oraz XI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy MOTO ZAURO MUSIC 2018.

  Read More »

Czerwiec, 2018

 • 28 czerwca

  Wydarzenia, zloty motocyklowe 28.06 – 04.07

  Sprawdźcie najnowsze zloty, zjazdy oraz wydarzenia motocyklowe, a przede wszystkim zaplanujecie najbliższy wyjazd. Szczególnie polecamy XIX Płonące Party.

  Read More »
 • 15 czerwca

  Wydarzenia, zloty motocyklowe 06.14 – 06.22

  Sprawdźcie najnowsze zloty, zjazdy oraz wydarzenia motocyklowe, a przede wszystkim zaplanujecie najbliższy wyjazd. Szczególnie polecamy Eleven Bike Fest we Wrocławiu.

  Read More »

Maj, 2018

 • 30 maja

  Wydarzenia, zloty motocyklowe 31.05 – 07.06

  Sprawdźcie najnowsze zloty, zjazdy oraz wydarzenia motocyklowe, a przede wszystkim zaplanujecie najbliższy wyjazd. Szczególnie polecamy XII Rajd Motocykli Zabytkowych “Śladami Piastów”

  Read More »

Kwiecień, 2018

 • 26 kwietnia

  Wydarzenia, zloty motocyklowe 26.04 – 03.05

  Sprawdźcie najnowsze zloty, zjazdy oraz wydarzenia motocyklowe, a przede wszystkim zaplanujecie weekendową trasę. Szczególnie polecamy Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Wings Of Freedom.

  Read More »
 • 19 kwietnia

  Wydarzenia, zloty motocyklowe 19.04 – 26.04

  Sprawdźcie najnowsze zloty, zjazdy oraz wydarzenia motocyklowe, a przede wszystkim zaplanujecie weekendową trasę. Szczególnie polecamy VI Festiwal Filmów Motocyklowych “The Art of Ride”.

  Read More »

Marzec, 2018

 • 29 marca

  Wydarzenia, zloty motocyklowe 29.03 – 05.04

  Zaczynamy kalendarium w nowym sezonie. Sprawdźcie najnowsze zloty, zjazdy oraz wydarzenia motocyklowe, i zaplanujecie weekendową trasę. Szczególnie polecamy zbliżające się Poznań Motorcycle Show 2018.

  Read More »

Grudzień, 2017

 • 14 grudnia

  Imprezy 14 grudnia – 21 grudnia

  To już definitywny koniec sezonu, dlatego do zwyczajowych namiarów na imprezy i wydarzenia motocyklowe, dodajemy również zjawiska kulturowe, np. koncerty. Oby do wiosny!

  Read More »
 • 7 grudnia

  Imprezy 7 grudnia – 14 grudnia

  W najbliższą weekend wciąż kręci się cykl zjazdów i zabaw mikołajkowych, stąd prezentujemy wyłącznie wydarzenia motocyklowe związane z tą tradycją i zwyczajem. Warto wytoczyć maszynę z garażu i wziąć udział w jednym ze spotkań, tym bardziej, że chodzi o pomoc dla dzieci.

  Read More »

Listopad, 2017

 • 30 listopada

  Imprezy 30 listopada – 7 grudnia

  W najbliższą weekend rozpoczyna się cykl zjazdów i zabaw mikołajkowych, stąd prezentujemy głównie wydarzenia motocyklowe związane z tą tradycją i zwyczajem. Warto wytoczyć maszynę z garażu i wziąć udział w jednym ze spotkań, tym bardziej, że chodzi o pomoc dla dzieci.

  Read More »
 • 16 listopada

  Imprezy 16 listopada – 23 listopada

  W najbliższym czasie imprez motocyklowych praktycznie brak, ale już wkrótce pojawią się liczne zjazdy w klimacie “motomikołajów”. Zestawienie tych imprez zrobimy już w przyszłym tygodniu. LwG!

  Read More »
 • 10 listopada

  Imprezy 9 listopada – 16 listopada

  W najbliższą sobotę przypada Narodowe Święto Niepodległości, stąd prezentujemy głównie wydarzenia motocyklowe związane z 11 listopada. Warto wytoczyć maszynę z garażu i wziąć udział w jednym z tych spotkań.

  Read More »
 • 2 listopada

  Imprezy 2 listopada -11 listopada

  Robi się niewesoło jeśli chodzi o wydarzenia i zloty motocyklowe, ale to nie znaczy, że panuje całkowita posucha. Przede wszystkim warto odwiedzić Retro Motor Show w Poznaniu.

  Read More »

Październik, 2017

 • 26 października

  Imprezy 26 października – 2 listopada

  Nie warto jeszcze odstawiać motocykli na zimowe spanie. Sprawdźcie najnowsze kalendarium i zaplanujecie weekendową trasę. Szczególnie polecamy Retro Motor Show w Poznaniu i oczywiście Motoserce w Gdańsku.

  Read More »