Mężczyźnie przyznano 7,5 mln dolarów za wypadek motocyklowy, który… skrócił jego penisa

Były marynarz otrzymał ponad 7,5 miliona dolarów odszkodowania za skutki wypadku w Kalifornii, w wyniku którego penis poszkodowanego został skrócony o 2,5 cm.

Matthew Wall, świeżo upieczony małżonek, doznał uszkodzenia i zmiażdżenia uszkodzenia genitaliów w wypadku w San Diego. 27-latek przeszedł operację rekonstrukcji członka, w wyniku której jego penis stał się krótszy o ponad 2,5 cm niż przed wypadkiem.

fot. zdjęcie poglądowe / Pixabay

Ława przysięgłych w El Cajon, w Kalifornii, przyznała panu Wallowi 7 553 000 dolarów odszkodowania jako rekompensatę za ból, cierpienie, rachunki medyczne i utratę dochodów.

Mężczyzna jechał swoim motocyklem do pracy w bazie okrętów podwodnych Marynarki Wojennej USA w San Diego, kiedy został potrącony przez furgonetkę z pobliskiego salonu samochodowego. Pojazd skręcił w lewo przed prawidłowo jadącym motocyklistą, który nie był w stanie uniknąć zderzenia.

Matthew Wall został zrzucony z motocykla i doznał złamania kości łonowej i urazu zmiażdżeniowego penisa oraz uszkodzenia nerwów i tętnic członka. Prawnik pana Walla, Nicholas Rowley, zaznaczył, że kierowca furgonetki, Pedro Flores Miramontes, nie posiadał ważnej karty pobytu w USA i nie miał ważnego prawa jazdy.

Obecnie Matthew Wall nie jest już w Marynarce Wojennej i mieszka w Południowej Karolinie. Prawnik wskazał również na inne cierpienia, których doznała ofiara. Tuż przed katastrofą pan Wall ożenił się, ale po wszystkim żona od niego odeszła. Nie jest również pewne, czy poszkodowany będzie w stanie mieć dzieci kiedykolwiek dzieci.

– To będzie miało wpływ na jego relacje i poczucie własnej wartości w przyszłości – powiedział Nicholas Rowley do w sądzie San Diego. – Zasądzona kwota jest adekwatna do cierpień Pana Walla, których doświadczył w wyniku wypadku z nieswojej winy – dodał prawnik poszkodowanego.

%d bloggers like this: