Kiedy spotkasz Keanu Reevesa na parkingu…

Keanu Reeves to nietypowa postać wśród celebrytów i gwiazd kina. Amerykański aktor osiągnął nieprawdopodobny sukces zawodowy, ale przy tym pozostał normalnym facetem. Na dodatek aktor ma specyficzne podejście do pieniędzy. Starczy przypomnieć, że 70 proc. z zarobków, które urodzony w Libanie aktor uzyskał za cykl filmowy „Matrix”, przeznaczył na szpitale, w których leczona jest białaczka (tą chorobą dotknięta była siostra aktora).

fot. YouTube / Hollywood Pipeline

Reeves nie ma willi za 100 milionów dolarów, nie chodzi z ochraniarzami i można go spotkać w metrze lub w autobusie. Albo na… parkingu. Zresztą zobaczcie poniższy filmik. Wiecie co mi się w najbardziej podoba na tym nagraniu?

Kilka osób podeszło do Keanu Reevesa, aby pogadać o motocyklu ARCH. Przy czym nie pchają się ze smartfonami, żeby koniecznie zrobić z aktorem sto zdjęć lub pakować cztery litery na jego motocykl. Nic z tych rzeczy! Po prostu gadają jak motocykliści, którzy spotkali innego motocyklistę. Szacunek im za to.


źródło: YouTube / Hollywood Pipeline

Keanu bez wątpienia kocha motocykle, a jego zauroczenie silnikowymi jednośladami nie zaczęło się od czasu powstania Arch Motorcycle, czyli firmy, którą prowadzi wraz z przyjacielem, Gardem Hollingerem z County Choprods. Reeves zaczął jako jako chłopak od egzemplarza Kawasaki 600 Enduro, ale przyszły bohater filmu „Speed” posiadał i ujeżdżał bardzo różne motocykle, m.in. kilka Nortonów, egzemplarze Suzuki GS1100R, Suzuki GSX-R750, 1974 BMW 750, Kawasaki KZ 900, Harleya Shovelhead z 1984 roku i Moto Guzzi.

%d bloggers like this: