Słyszeliście o Kaszëbë Meetup? To rajd miłośników Junaków M12 Vintage. Impreza już wkrótce

Pod hasłem Kaszëbë Meetup odbędzie się wiosenny rajd miłośników motocykla Junak M12 Vintage. Impreza planowana jest w dniach 23-25 kwietnia 2021.

fot. junak.com.pl

Będzie to na pewno okazja do spędzenia w przyjemny i bardzo motocyklowy sposób ostatniego kwietniowego weekendu dla wszystkich przyszłych o obecnych właścicieli modelu M12 Vintage, sympatyków marki, a także osób, które dopiero chcą zapoznać się z klimatem, jaki tworzy ten motocykl i środowisko gromadzące się wokół wydarzenia.

Kaszëbë Meetup to rajd motocyklowy połączony z elementami przygodowej jazdy na orientację, który odbędzie się na terenie malowniczego Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. W planach, oprócz samego rajdu, przygotowane jest także ognisko, zwiedzanie AleBrowaru w Lęborku, grill, przejazd przez Puszczę Wierzchucińską oraz wizyta na nadmorskiej plaży w Lubiatowie. Jak zapewniają organizatorzy, wszystko w atmosferze z rock`n rollowym klimatem.

Zainteresowani udziałem w imprezie Kaszëbë Meetup, znajdą wszelkie szczegóły i harmonogram eventu w zorganizowanym na Facebooku wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/392924175335279/

Ilość uczestników jest ograniczona możliwościami bazy noclegowej, dlatego z rezerwacją noclegów lepiej nie zwlekać. Marka Junak objęła wydarzenie patronatem.

%d bloggers like this: