Wydech z motocykla Marca Marqueza dla kolekcjonerów. Tylko siedem tych klejnotów jest do wzięcia

Jesteś zagorzałym fanem MotoGP z uzależnieniem od zbierania pamiątek? Cóż, masz szansę podnieść swoją kolekcję na kolejny poziom zaawansowania, ponieważ Honda Japan sprzedaje oryginalną rurę wydechową po sześciokrotnym mistrzu MotoGP, a w zasadzie motocyklach wyścigowych RC213V Marca Marqueza. Tylko siedem z tych fantazyjnych rur wydechowych jest gotowych do wzięcia!

fot. honda.co.jp

Malutka końcówka wydechu może stać się Twoją własnością za dokładnie 3 211 dolarów. Może trochę dużo, ale przecież legenda jest bezcenna, prawda?

Każda z siedmiu końcówek wydechu została wzięta z maszyn wyścigowych Honda RC213V 2018 i 2019 Repsol Honda. Oczywiście kolekcjonerskie egzemplarze posiadają swój indywidualny, szczelny, szklany pojemnik i zostały pieczołowicie osadzone na podstawie ozdobionej tablicami HRC, pieczątkami weryfikacyjnymi i certyfikatami autentyczności.

fot. honda.co.jp

To oczywiste, że każda z tych rur, które pomogły poprowadzić sześciokrotnego mistrza świata do zwycięstwa, będzie bezcennym klejnotem w kolekcji entuzjasty motosportu. Z niecierpliwością czekam na kawałki gumy z opon, które przyniosły Marquezowi zwycięstwo na torze. Oczywiście w cenie uwzględniającej niezwykłą wartość przedmiotu.

Jeśli ten legendarny kawałek metalu jest dla ciebie interesujący, a tak się składa, że masz trzy tysiące dolarów, to upewnij się na japońskiej stronie internetowej Hondy wciąż jest jeszcze wolny egzemplarz, bo schodzą jak świeże bułeczki.

%d bloggers like this: