Jak zdobyć niesamowite motocykle Akira i Arch w grze Cyberpunk 2077?

W grze Cyberpunk 2077 znajduje się mnóstwo różnych pojazdów, dzięki którym gracze mogą poruszać się po całym świecie. Są to zarówno rzeczywiście istniejące pojazdy, takie jak Porsche Johnny’ego i jednoślady z Arch Motorcycle, czyli firmy Keanu Reevesa i Garda Hollingera, jak i podróbki, takie jak inspirowany Akirą motocykl Yaiba Kusanagi CT-3X.

fot. Yaiba Kusanagi CT-3X Akira / Cyberpunk 2077

Jeśli ten ostatni pojazd wzbudził twoje największe zainteresowanie, to powinien! Yaiba Kusanagi CT-3X jest najszybszym motocyklem w grze i tak się składa, że również wygląda niesamowicie. Aby zdobyć ten futurystyczny jednoślad musisz jednak wiedzieć jak i gdzie.

Zakup Yaiba Kusanagi CT-3X

Część misji wykonujemy dla “fixerów”, czyli “pośredników”, kontrolujących daną dzielnicę miasta. Ukończenie misji daje nowe umiejętności, wszczepy itp. Inne zadania to zwykle “aktywności uliczne”, na które wpadamy przypadkiem. To właśnie “fixerzy” poinformują Cię, gdy osiągniesz wystarczający poziom kredytów, aby zaoferować Ci nowe pojazdy do zakupu.

fot. Yaiba Kusanagi CT-3X Akira / Cyberpunk 2077

Żeby zdobyć motocykl inspirowany Yaiba Kusanagi CT-3X Akira, musisz dotrzeć do Street Cred 12. Po osiągnięciu tego poziomu otrzymasz wiadomość od Wakako Okada, że Yaiba Kusanagi CT-3X jest na sprzedaż.

Po otrzymaniu wiadomości będziesz miał nowe zlecenie w zakładce Journal’s Rides. Zlecenie jest właśnie dla Kusanagi CT-3X. Potwierdź zadanie i jedź do Westbrook, gdzie będziesz mógł kupić motocykl. Oczywiście jeśli masz pieniądze…

Zdobycie Arch NazarÉ

Motocykl Keanu Reevesa i Garda Hollingera, a w zasadzie Johnny’ego Silverhanda, to zarazem drugi najszybszy motocykl w Cyberpunk 2077. W przeciwieństwie do CT-3X Akira, możesz mieć go za darmo jeśli tylko podejmiesz właściwą misję.

fot. Arch NazarÉ / Cyberpunk 2077

Aby zdobyć Arch NazarÉ (aka Jackie’s Arch), musisz odebrać poboczną pracę zwaną Heroes, którą zdobędziesz na początku drugiego aktu gry. Chyba warto? Dajcie potem znać, jak poszło.

%d bloggers like this: