Już dziś zacznij trenować tenisistki! Igą Świątek kupiła trenerowi motocykl!

Iga Świątek często zakłada się ze swoim trenerem Piotrem Sierzputowskim o różne rzeczy. Taka zabawa podobno działa motywująco na tenisistkę i ułatwia osiągnięcie kolejnych celów. Jeszcze w styczniu w sieci pojawił się wpis zawodniczki – Jak dojdę do 4. rundy Australian Open, kupię trenerowi motocykl – ujawniła polska tenisistka w filmie opublikowanym na Insta Stories na Instagramie trenera.

Peter Menzel, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons

Iga w Australian Open rzeczywiście doszła do IV rundy, gdzie po wyrównanej walce uległa Estonce Anett Kontaveit. A teraz postanowiła dokończyć zakład i kupiła trenerowi motocykl. Sierzputowski wybrał KTM 390 Duke, czyli dynamicznego nakeda wyposażonego w jednocylindrowy silnik o pojemności 373 cm3 o mocy 44 KM i 37 Nm momentu obrotowego. Koszt motocykla to ok. 23 tys. złotych.

Fot. Instagram

Trenerowi też pozostaje do załatwienia zakład. Sierzputowski obiecał, że zgoli bujne owłosienie na klatce piersiowej i plecach, które Iga żartobliwie nazywa „Swetrem”, jeśli tenisistka wygra jakiś turniej. Po wygranej zawodniczki w Paryżu, szkoleniowiec nie ma już wyjścia…

%d bloggers like this: