Energica prezentuje nową linię motocykli elektrycznych na rok 2021!

Oferta firmy Energica na rok 2021 rośnie w siłę, przede wszystkim dzięki doświadczeniom zebranym w MotoE – czyli wyścigom elektrycznych motocykli. W przyszłym roku dla wszystkich modeli dostępna będzie również wersja RS.

Fot. Energica RS

„Nazwa jest akronimem Reparto Sportivo, i jest to hołd złożony naszemu zespołowi za niesamowitą pracę inżynieryjną i techniczną wykonaną w ciągu ostatnich lat. Wersja RS spełnia wymagania najbardziej wymagających klientów, oferując wyścigowe osiągi” – mówi Giampiero Testoni, CTO Energica.

Fot. Energica RS

W wersji RS otrzymujemy nowe mapowanie i elektronikę oraz inne rozwiązania zaczerpnięte z MotoE. Przyspiesznie jest o dwie dziesiąte sekundy większe w porównaniu do istniejących wersji i wynosi 2,6 s 0-100 kmh.

Fot. Energica RS

Wszystkie wersje RS motocykli z gamy modelowej 2021 można zamawiać od listopada – będą dostępne w sprzedaży z technologią szybkiego ładowania, kolorowym wyświetlaczem TFT 4,3 cala, łańcuchem O-ring Regina (15/44) 525, kontrolą trakcji, tempomatem i asystentem parkowania w standardzie.

Fot. Energica RS

Port USB będzie standardem w Eva Ribelle RS i Eva EsseEsse9 + RS (opcjonalnie w Ego + RS). System bezkluczykowy będzie dostępny jako wyposażenie opcjonalne. Oczywiście oprócz wersji RS, w ofercie pozostają modele z jednostką o mocy 21,5 kWh i jednostką mocy 13,4 kWh.

Fot. Energica gama

Wyłącznym importerem motocykli Energica w Polsce jest firma Motors Sp. z o.o. z Warszawy. Więcej informacji znajdziecie na tej stronie.

%d bloggers like this: