Lokalizator NotiOne GPS z kartą SIM bez abonamentu. Dobry sposób na złodziei?

Pamiętacie czarne i niebieskie pastylki NotiOne, które ułatwiały zlokalizowanie każdej zguby? Urządzenia poprzedniej generacji wymagały do skutecznego działania współpracy aplikacji Yanosik, a w zasadzie miliona użytkowników tego programu, których telefony służyły do określenia własnej pozycji lokalizatora Bluetooth. Właściciel NotiOne uzyskiwał namiar i mógł śledzić lokalizator za pośrednictwem aplikacji w swoim smartfofnie.

Fot. notione.com

Wspomniane rozwiązanie miało kilka zalet, m.in. niską cenę, niewielkie rozmiary i długi czas pracy (aż do roku) na jednej baterii, ale były tez minusy. Najpoważniejszym okazał się brak aktualnej pozycji NotiOne, jeśli w pobliżu nie było żadnego telefonu, z którym urządzenie mogło się skomunikować.

Jeśli ktoś potrzebuje większej precyzji, może teraz skorzystać z lokalizatora NotiOne w opcji GPS z kartą SIM bez abonamentu. Co to właściwie oznacza? Lokalizator notiOne GPS to pierwszy lokalizator z kartą SIM, niezależnym odbiornikiem GPS o dużej pojemności akumulatorem bez abonamentu, który w czasie rzeczywistym pokaże na mapie w aplikacji w smartfonie położenie obiektu, który chcesz chronić, np. samochodu, motocykla, łodzi, kampera, hulajnogi, itd.

Fot. notione.com

Jakie są zalety tego urządzenia? Przede wszystkim precyzyjna lokalizacja, dokładnie określenie położenia w czasie rzeczywistym w oparciu o namiary satelitarne i kartę SIM. Na pewno nie bez znaczenia jest czytelność danych w aplikacji mobilnej NotiOne, czyli przejrzystość tras, punktów, pomiary czasu i prędkości.

Równie ważny jest pojemy akumulator, który zapewnia od kilku do kilkunastu tygodni pracy (w wersji PLUS) oraz brak dodatkowych kosztów, czyli abonamentu. Mówiąc prościej, klient zakupuje urządzenie i nie musi dalej opłacać jego działania, jak to często bywa w rozwiązaniach konkurencji.

Nie bez znaczenia jest fakt, że NotiOne to produkt polskiej firmy. Więcej szczegółów już wkrótce, ponieważ przetestujemy dla Was najnowszy model urządzenia. Oczywiście z punktu widzenia motocyklisty, a więc spróbujemy odpowiedzieć na pytanie zadanie w tytule, i nie tylko. Zaglądajcie na Inforiders.pl!

%d bloggers like this: