Royal Enfield Meteor 350 spadnie na Ziemię już 6 listopada!

Po pięciokrotnym przesunięciu terminu, mamy wreszcie oczekiwaną datę premiery nowego motocykla Royal Enfield Meteor 350. Pandemia mocno pokrzyżowała plany indyjskiego producenta, ale obecny termin premiery powinien zostać dotrzymany.

Fot. Royal Enfield Meteor 350

Pierwotnie zaplanowana prezentacja motocykla miała odbyć się jeszcze w kwietniu. Od tamtej pory minęło wiele miesięcy i powoli traciliśmy nadzieję, ze zobaczymy Meteora jeszcze w tym roku. Co już wiemy o nowym motocyklu dawnej brytyjskiej marki?

Oczekuje się, że Meteor 350 zostanie wyposażony w silnik o pojemności 349 cm3 zgodny z BS6 (indyjska norma emisji spalin, odpowiednik naszego Euro5), o mocy około 20 KM i 28 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

Meteor 350 będzie dostępny w trzech różnych wersjach wykończenia, z których każda zapewni inny zestaw dodatkowych funkcji. Potwierdzone nazwy dla wspomnianych wersji to: Fireball, Stellar i wreszcie Supernova.

Czy Meteor ma szansę spaść również w Europie? Tego oczywiście jeszcze nie wiemy, ale nie jest to wykluczone. Na razie czekamy do 6 listopada na premierę.

%d bloggers like this: