Motocykle Keanu Reevesa pojawia się w Cyberpunk 2077!

Cyberpunk 2077 to prawdopodobnie kolejny wielki hit studia CD Projekt RED, które dzięki Wiedźminowi stało się światowym hegemonem w branży cyfrowej rozrywki. Zapewne wiecie, że w najnowszej grze akcji pojawi się Keanu Reeves, który poza tym, że jest aktorem, posiada również świetnie prosperującą firmą budującą motocykle.

Fot. Cyberpunk 2077 / Arch Method

W zasadzie mogliśmy już wcześniej połączyć te dwa fakty, ale dopiero teraz mamy oficjalne potwierdzenie. W Cyberpunk 2077 zobaczymy maszyny ze stajni Arch Motorcycle Company!

Przede wszystkim ujrzymy interpretację na temat Arch Method 143, czyli power cruisera wyposażonego w V-twina o pojemności blisko dwa i pół litra oraz 170 KM mocy. Co ciekawe, ta maszyna użyczy w grze CD Projekt RED także dźwięku silnika.

Fot. Cyberpunk 2077 / Arch Method

Arch Method nie będzie jedynym jednośladem opracowanym przez firmę Keanu Reevesa i jego wspólnika Garda Hollingera. W chwili obecnej wiemy jedynie, że pojazdów będzie kilka, natomiast twórcy gry nie zdradzają, co to za motocykle.

Fot. Cyberpunk 2077 / Arch Method

Premiera Cyberpunk 2077 była już dwukrotnie przekładana. Złośliwi twierdzą, że z powodu COVID-19 kolejny termin, czyli 19 listopada 2020, również nie zostanie dotrzymany. Z drugiej strony to właśnie przemysł gier przeżywa obecnie hossę – z oczywistych powodów.

Fot. Cyberpunk 2077 / Arch Method

Osobiście wolałbym pojeździć na Arch Method 143 w realu, ale na to chyba nie mogę liczyć w najbliższym i nawet dalszym czasie. Z chęcią zobaczę zatem ten motocykl w fikcyjnym świecie dystopijnego Night City. Tym bardziej, że twórcy obiecują możliwość używania tego motocykla w uniwersum gry. Zawsze coś…

%d bloggers like this: