Już dzisiaj o 11:00 live stream z premiery gry RIDE 4: Wydarzeniu towarzyszy prezentacja Yamahy R1!

Pokazowi najnowszej gry produkcji Milestone towarzyszyć będzie prezentacja supersportowego motocykla Yamaha R1, a także demonstracja najnowocześniejszych technologii zastosowanych w oponach Bridgestone obecnych również w grze, przedstawiona przez eksperta marki.

Fot. Ride4

Rządni emocji będą mogli obejrzeć stream z turnieju RIDE 4, w którym zmierzą się redaktor naczelny „Świata Motocykli” i jeden z najlepiej rozpoznawalnych streamerów gamingowych GrabaGra. Duża dawka motoryzacyjnych emocji, świeżych informacji i dobrego humoru gwarantowana.

Po transmisji ruszymy z konkursami, w których do wygrania będą wartościowe gadżety sponsorowane przez Yamaha, Bridgestone i Koch Media Poland. Zapraszamy do wydarzenia online na Facebooku Yamaha Motor Polska!

A dla wszystkich, którzy nie będą mogli obejrzeć relacji live – nie martwcie się! Materiał będzie dostępny też po 12:00 na profilu FB Yamahy.

Fot. Milestone / RIDE 4

Seria RIDE powstała w 2015 roku i do dziś podbiła serca ponad 1,5 miliona graczy na całym świecie. W najnowszej wersji gry, której premiera jest zaplanowana na 9 października, więź między światem rzeczywistym a wirtualnymi wyścigami jeszcze bardziej się zacieśnia.

Dostępne w grze motocykle, w tym Yamahy z serii Supersport czy Hyper Naked, realistycznie odtwarzają każdy szczegół pojazdu, a nowe tryby pozwalają wybrać własny tor, spersonalizować postać i pojazd. Zmienne światło i warunki pogodowe, a także postoje techniczne na wymianę opon czy tankowanie pozwalają odtworzyć wszystkie elementy prawdziwej rywalizacji.

%d bloggers like this: