Świetne, darmowe rysunki motocykli do pobrania! Możesz je sam pokolorować

Zbliża się czas, kiedy będziemy spędzać o wiele więcej czasu w domu, a skoro tak, zaczniemy szukać rzeczy, którymi można się zająć. Adam Kay z Untitled Motorcycles wymyślił rozwiązanie – kolekcję darowanych rysunków motocykli, które możesz pobrać i pomalować, a potem na przykład zawiesić sobie na ścianie.

Fot. Untitled Motorcycles

Każdy z dziewięciu rysunków ma ponad 5000 pikseli szerokości ponad 3000 pikseli wysokości, wszystkie są w rozdzielczości 300 DPI, więc nie będzie problemów z wydrukowaniem ich w dobrym rozmiarze na domowej drukarce. Każdy obrazek został stworzony przez uznanego ilustratora i artystę Iana Galvina.

Fot. Untitled Motorcycles

Untitled Motorcycles ma swoje warsztaty zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Wielkiej Brytanii. To jedna z niewielu film customowych, która buduje motocykle na zamówienie na rynku międzynarodowym.

Fot. Untitled Motorcycles

UMC zostało założone w 2010 roku przez Adama i Hugo, ale najbardziej zdumiewający jest fakt, że w ciągu dekady firma niesamowicie się rozwinęła, a projekty UMC pojawiały się w takich czasopismach jak GQ, Cycle World i Playboy, a także stronach internetowych Silodrome i Bike EXIF, programach telewizyjnych, np. Jay Leno’s Garage i najnowszym filmie fabularnym “Oil In The Blood”.

Fot. Untitled Motorcycles

Adam Kay zarządza londyńskim oddziałem UMC i to jemu zawdzięczamy darmowe obrazki motocykli, którymi możecie dowolnie dysponować. Na Inforiders.pl zamieściliśmy wersje w niższej rozdzielczości, ale jeśli chcecie pobrać całą kolekcję w lepszych parametrach graficznych, możecie kliknąć na profil Adama Kaya na Instagramie, gdzie znajdziecie rysunki.

Fot. Untitled Motorcycles
%d bloggers like this: