Dozwolony od lat ośmiu: Indian eFTR Jr. już jest!

Do tej pory odwiedzając salon Indiana z dzieciakami, mogłeś być spokojny, że małolat nie nadwyręży twojego portfela jęczeniem o zgromadzone w tym miejscu skarby. Ot, co najwyżej kupisz mu kubek z głową starego wodza. Od teraz nie będzie już tak łatwo, bo Indian wprowadza elektryczną replikę FTR750, która została zaprojektowana specjalnie dla dzieci. Nazywa się eFTR Jr.

Fot. Indian eFTR Jr.

Jest to w pełni elektryczny model, który charakteryzuje się stylistyką rodem z wyścigów flat-track i sprawi, że Twoje dziecko poczuje się jak członek kultowej ekipy Indian Motorcycle Wrecking Crew, która dominowała na płaskim torze w latach 50.

Fot. Indian eFTR Jr.

Moto posiada dwa tryby jazdy: szybko i wolno, natomiast wysokość siedzenia wynosi 23,5 cala. Maszyna przeznaczona jest dla użytkowników do maksymalnej wagi 80 kg, zaś dolna granica wieku to 8 lat. W trybie szybkiej jazdy pojazd jest odpowiedni dla młodzieży od lat 13.

Fot. Indian eFTR Jr.

eFTR Jr. wyposażono w stalową ramę, teleskopowe widelce przednie, tylne zawieszenie na mono-shocku i podwójne hamulce tarczowe.

Fot. Indian eFTR Jr.

Pojazd dla młodych fanów Indiana trafi do sprzedaży w USA i Kanadzie za 749,99 dolarów (USD) oraz 999,99 dolarów (CAD).

Fot. Indian eFTR Jr.
%d bloggers like this: