Wygraj grę RIDE 4: Yamaha i Bridgestone zapraszają do zabawy

O Ride 4 pisaliśmy już jakiś czas temu. Wirtualne wiścigi motocyklowe nie umywają się co prawda do prawdziwej jazdy motocyklem, ale zbliża się zima, a z nią wiele dni, kiedy jeździć będzie bardzo ciężko lub wręcz się nie da. Może zatem warto spróbować poczuć emocje towarzyszące zawodnikom podczas jazdy po torze wyścigowym?

Fot. yamaha-motor.eu

Konkurs organizowany jest przez japońską markę Yamaha i producenta opon Bridgestone we współpracy z twórcą gier komputerowych, firmą Milestone. Poza grą RIDE 4, wśród nagród znalazło się użyczenie Yamahy 125 cm3 na weekend, a dla osób, które kupią testowany skuter lub motocykl, komplet opon Bridgestone gratis.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Pod postem konkursowym Yamaha Motor Polska na Facebooku umieść swoje zdjęcie na jednośladzie sygnowanym trzema kamertonami. Wykaż się kreatywnością i wygraj jedną z 25 nagród głównych – tokenów do gry RIDE 4 na PlayStation®4, Xbox One lub Windows PC, weekendowy test Yamahy, a przy decyzji zakupowej dodatkowo komplet opon Bridgestone.

Fot. Milestone / RIDE 4

Seria RIDE powstała w 2015 roku i do dziś podbiła serca ponad 1,5 miliona graczy na całym świecie. W najnowszej wersji gry, której premiera jest zaplanowana na 9 października, więź między światem rzeczywistym a wirtualnymi wyścigami jeszcze bardziej się zacieśnia.

Dostępne w grze motocykle, w tym Yamahy z serii Supersport czy Hyper Naked, realistycznie odtwarzają każdy szczegół pojazdu, a nowe tryby pozwalają wybrać własny tor, spersonalizować postać i pojazd. Zmienne światło i warunki pogodowe, a także postoje techniczne na wymianę opon czy tankowanie pozwalają odtworzyć wszystkie elementy prawdziwej rywalizacji.

Szczegóły konkursu oraz jego regulamin znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Źródło: Yamaha 

%d bloggers like this: