Indian w pełnej gotowości na 2021 rok wraz z Vintage Dark Horse, Apple CarPlay i innymi nowościami

To był trudny rok dla większości z nas, a firmy i producenci nie są wyjątkiem. Ponieważ światowe gospodarki były zmuszone szukać odpowiedzi na pytanie, jak poradzić sobie z niekończącym się kryzysem zdrowotnym, rok 2020 możemy uznać za rok negatywów. Ale nie dla Indiana.

Fot. Indian

Amerykańska firma, a w zasadzie America’s First Motorcycle Company – jak lubi się nazywać, nie odczuła skutków kryzysu. Indian odnotował największy wolumen sprzedaży kwartalnej w historii i na dodatek ogłosił zmiany na rok modelowy 2021.

Fot. Indian

W ciągu 2020 roku Indian dokonał kilku istotnych zmian i ulepszeń. Amerykański producent wprowadził do motocykli Apple CarPlay (2020 Chieftain, Roadmaster i Challenger). Nowa technologia będzie nadal oferowana w roku 2021.

Dzięki Apple Car Play użytkownicy urządzeń iPhone mogą obecnie w łatwy i wygodny sposób korzystać z Apple Music, Map, wysyłać wiadomości przy użyciu Siri i wiele więcej, za pomocą 7-calowego ekranu systemu Ride Command i zestawu głośnomówiącego Bluetooth. Wszystko z wykorzystaniem przyjaznego interfejsu, dobrze znanego użytkownikom urządzeń Apple.

Fot. Indian

Następnie wprowadzono fotel ClimaCommand z opcją chłodzenia i podgrzewania, który w 2021 roku zostanie wdrożony we wszystkich modelach z Thunderstroke, obecnie w dwóch wersjach stylistycznych, Classic i Rogue. Regulacja ogrzewania i chłodzenia została teraz włączona do systemu Ride Command.

Do tego linia cruiserów wzbogaci się wraz z wprowadzeniem na rynek Vintage Dark Horse, zaciemnionej, matowo wykończonej interpretacji jednego z najbardziej znanych motocykli marki Indian.

Fot. Indian

Indianin nie powiedział jeszcze nic o zmianach cen na przyszły sezon.

%d bloggers like this: