Kilku motocrossowców wjechało motocyklami na miejską plażę. Policja jednego już złapała

Kilka dni temu na terenie ośrodka wypoczynkowego Piaski Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim pojawili się motocrossowcy, którzy zaczęli rozjeżdżać plażę i dokazywać na ścieżkach rowerowych. Dodajmy, że na terenie znajdowali się mieszkańcy wraz z małymi dziećmi.

Fot. YouTube / Magazyn_informacyjnyTV

Pseudomotocykliści nie przejmował się spacerowiczami i wykonywali niebezpieczne wiraże tuż obok rodzin z pociechami. Wyczyny zostały na szczęście nagrane przez postronne osoby, a na miejsce wezwano policję. Motocrossowcy zdążyli się jednak ulotnić przed przyjazdem policji.

Funkcjonariusze zebrali zeznania świadków i nagrania, co pozwoliło na ustalenie personaliów jednego z wielbicieli jazdy po piaskach.

Okazał się nim 18-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiadał żadnych uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, a jego jednoślad nie był w ogóle dopuszczony do ruchu.


Źródło: YouTube / Magazyn_informacyjnyTV

Podczas niedzielnego rajdu, kierowca popełnił szereg wykroczeń drogowych. Młody człowiek musi się teraz liczyć z konsekwencjami prawnymi swojego nieodpowiedzialnego zachowania. O jego losie będzie decydował sąd. Policjanci ustalają kolejne osoby, które jeździły po plaży na ostrowskim kąpielisku.

%d bloggers like this: