Yamaha Tenere 700 dostępna do testowania w każdym salonie w Polsce

Yamaha Tenere 700 to rajdowy motocykl zaprojektowany z myślą o komfortowej jeździe zarówno po asfaltowej ścieżce, jak i bezdrożach, z dala od utartych tras i niezależnie od panujących jesienią warunków.

Fot. Yamaha Tenere 700

Dwucylindrowy silnik o pojemności 689 cm3 z technologią crossplane, dzięki natychmiastowej mocy pozwala na dostosowanie jazdy do bieżącej sytuacji na drodze. Nowa podwójna rama ze stali sprawdza się w wymagającym terenie, a kompaktowe nadwozie oraz płaskie siedzenie umożliwiają swobodne przenoszenie ciężaru ciała na maszynie w celu lepszego prowadzenia na trudniejszych odcinkach.

Fot. Yamaha Tenere 700

Yamaha zapewnia, że rezerwacja jazdy testowej nigdy nie była tak prosta. Jednym kliknięciem można zapisać się na przygodę, która pozwoli odkryć nowe możliwości, jakie daje ten motocykl klasy Adventure.

Fot. Yamaha Tenere 700

Wrażenia wizualne zapewniają cztery reflektory LED oraz funkcjonalny kokpit, dzięki którym Yamaha Tenere 700 prezentuje się rajdowo. Charakter Adventure zawdzięcza również odwróconym widelcom zawieszenia o dużym skoku oraz 18 i 21-calowym obręczom kół. Rekomendowana cena Yamahy Tenere 700 wynosi 42 999 zł, a wersji rally Edition – 49 999 zł.

Fot. Yamaha Tenere 700

Odwiedź swój najbliższy salon Yamaha, skontaktuj się z dealerem lub zarezerwuj jazdę testową jednym kliknięciem myszy na stronie produktowej.

%d bloggers like this: