Vin Diesel a la James Bond? Zobaczcie ten film!

Kiedy jesteś najlepszym międzynarodowym szpiegiem, możesz zrobić prawie wszystko. Niezależnie od okoliczności doskonale prezentować się w garniturze? Sprawdzam. Zaśpiewać w eleganckim klubie i zauroczyć wszystkich bywalców? Oczywiście! Ukraść podstępnie dysk z kieszeni rywala, flirtując z jego dziewczyną? Prościzna. Wyskoczyć wraz z oknem i uciec małym elektrycznym skuterem? Dlaczego nie?

Fot. Yadea G5 Vin Diesel

Ten szpieg to nikt inny, jak Vin Diesel, chociaż na pewno doskonale znacie go również jako Dominica Toretto. Ale elektrycznego pudełka, na którym Vin Diesel alias James Bond ucieka zbirom, raczej jeszcze wcześniej nie widzieliście. Yadea G5 to e-skuter skuter, który ma wiele nowoczesnych rozwiązań, a jednocześnie zachowuje pewien tradycyjny sznyt, aby nie odstraszać potencjalnych klientów.

Yadea to chińska firma produkująca skutery od 2001 r. W ofercie producenta znajduje się szeroką gama jednośladów, natomiast G5 jest jednym z bardziej zaawansowanych modeli. G5 wykorzystuje akumulator grafenowy, który na naładowanie w 80 % potrzebuje zaledwie około godziny.


Źródło: YouTube / YADEA Vietnam

Skuter występuje w dwóch wariantach, City i Pro. City ma pojedynczy akumulator i silnik elektryczny o mocy 2300 W, natomiast Pro ma podwójny akumulator i silnik o mocy 3100 W. Obie wersje dostępne są w pięciu matowych kolorach: białym, czarnym, szarym, niebieskim lub czerwonym.

I jeszcze mała ciekawostka. Yadea jest również właścicielem około 11% udziałów Lightning Motors z USA. To właśnie ta firma przy współpracy z Yadea stworzyła w 2016 roku najszybszy elektryczny motocykl na świecie. Lightning LS-218 rozpędził się do niesamowity 352 km/h.

Fot. Yadea G5 Vin Diesel

Zgadza się, Mr. Diesel – wymarzony skuter do ucieczki jest w kolorze czarnym.

Chińska firma sprzedaje większość swoich skuterów na macierzystym rynku, ale wysyła je również do 77 krajów na całym świecie. Vin Diesel na pewno poprawi wynik sprzedaży. Wysokość jego honorarium za reklamę nie zostało ujawnione.

%d bloggers like this: