13 tysięcy mil przez Amerykę Południową: Premiera nowego filmu McGregora i Boormana już za kilka dni

18 września wystartuje nowa seria „Long Way Up” z Ewanem McGregorem i Charley’em Boormanem. Na razie możemy obejrzeć zwiastun wyemitowany przez Apple TV.

Fot. “Long Way Up”

Tegoroczny serial będzie miał 11 odcinków. W piątek 18 września zobaczymy od razu trzy z nich. „Wielka wyprawa przez Ameryki” to polski tytuł dokumentalnego filmu. Motocyklowa przygoda pary przyjaciół wiedzie przez trzynaście krajów i szesnaście przejść granicznych. W sumie trasa liczy aż 13 tysięcy mil.

Widzowie będą towarzyszyć McGregorowi i Boormanowi przez 100 dni podczas ich podróży z Ushuaia w Południowej Ameryce do Los Angeles. Ciekawostką jest fakt, że motocykliści dosiadają przerobionych, elektrycznych motocykli LiveWire ze stajni Harleya-Davidsona.


Long Way Up — Official Trailer | Apple TV+ / Źródło: YouTube / Apple TV

W wyprawie udział biorą również David Alexanian oraz Russ Malkin, którzy wspierają parę motocyklistów jadąc elektrycznymi półciężarówkami Rivian.

Apple TV+ jest dostępna w aplikacji Apple TV na urządzeniach: iPhone, iPad Apple TV, iPod Touch, Mac, wybrane telewizory Smart TV Samsung i LG, Amazon Fire TV i Roku, a także w witrynie tv.apple.com za 24,99 PLN miesięcznie z siedmiodniowym bezpłatnym okresem próbnym. Aplikacja Apple TV będzie dostępna na telewizorach Smart TV Sony i VIZIO jeszcze w tym roku.

%d bloggers like this: