Tom Cruise wznawia treningi na torze motocrossowym w związku z… „Mission Impossible 7”!

Tom Cruise wraca na motocykl i od razu ćwiczy akrobacje na specjalne zaprojektowanym, żużlowym torze w angielskim Oxfordshire. Trzeba przypomnieć, że mimo młodzieńczego wieku, aktor ma już 58 lat. Nie wygląda jednak na to, żeby wiek był przeszkodą, a Cruise ostro ćwiczy do wyzwań w nowym filmie z serii „misji niemożliwych”.

W siódmej części amerykański aktor wciela się ponownie w tajnego agenta Ethana Hunta, ale będzie nie tylko jeździł na motocyklu, ale również pilotował helikopter. Specjalny tor do jazdy na motocyklu został zaprojektowany i zbudowany dla gwiazdy kina akcji w Oxfordshire. Aktor ćwiczy na nim swoje umiejętności, ponieważ część wyczynów kaskaderskich wykonuje samodzielnie.

Fot. Mission Impossible

Zdjęcia do „Mission Impossible 7” rozpoczęły się w lutym bieżącego roku, w Wenecji. Ze względu na pandemię i związane z nią obostrzenia, ekipa filmowa musiała przerwać nagrania i wrócić do USA. Obecnie wszyscy są już pracy, chociaż filmowcy muszą przestrzegać szeregu obostrzeń i nakazów mających na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Oznacza to, że tylko część ekipy została dopuszczona do podróży na teren Wysp Brytyjskich. W planach są również kolejne zdjęcia we Włoszech.

Tom Cruise posiada licencję pilota, którą uzyskał w czasie, gdy pełnił funkcję Pete „Mavericka” Mitchella w filmie „Top Gun” z 1994 roku. Aktor znany jest również z tego, że nie unika wyzwań kaskaderskich, o które jest proszony. „Mission Impossible7” ma pojawić się na dużych ekranach latem 2021 roku. Zdjęcia z poczynań Cruise na torze możecie obejrzeć pod tym adresem.

%d bloggers like this: