Wakacje z Suzuki-Shell Assistance. Sprawdź specjalną ofertę!

Autoryzowane serwisy Suzuki zapraszają do skorzystania z promocyjnej oferty. Klienci mogą wykonać przegląd wraz z wymianą oleju na Shell Advance w ASO Suzuki i otrzymać bezpłatną roczną polisę assistance. Skorzystają także ze specjalnych rabatów.

Fot. suzuki.pl

Od 1 lipca do 31 sierpnia trwa specjalna akcja serwisowa „Wakacje z Suzuki-Shell Assistance”. W czasie jej trwania osoby posiadające pojazd Suzuki, któremu upłynął okres gwarancji podstawowej, mogą skorzystać ze specjalnej oferty.

Wystarczy wykonać wakacyjny przegląd w ASO Suzuki, aby otrzymać bezpłatną roczną polisę Suzuki-Shell Assistance 2+ obowiązującą na terenie Polski i całej Unii Europejskiej. Promocją objęci są wszyscy klienci, którzy wykonali dowolny przegląd okresowy oraz wymienili olej na Shell Advance z oferty ASO.

Fot. suzuki.pl

Warto zostać członkiem Programu Serwisowego Suzuki i uzyskać rabat na części zamienne / robociznę: Pojazdy w trzeci i czwarty roku użytkowania: 10% / 10%. Pojazdy w piątym roku użytkowania i starsze: 30% / 15%. Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie.

%d bloggers like this: