EICMA 2020: Odwołano największe motocyklowe targi w Europie!

Co roku podczas Esposizione Internazionale Ciclo Motociclo e Accessori mogliśmy podziwiać nowości branży motocyklowej i zapoznać się z najnowszymi trendami w dziedzinie dwóch kółek. EICMA to również jedne z najdłużej odbywających się, corocznych targów i spotkań branży – historia EICMA ma już blisko osiemdziesiąt lat (dokładnie 78 edycji). Niestety tegoroczna wystawa nie odbędzie się z powodu zagrożenia epidemicznego.

For. EICMA 2020

Tradycyjny termin targów EICMA to listopad, a więc mamy jeszcze cztery miesiące do tego wydarzenia. Mimo to organizatorzy zdecydowali już teraz przenieść imprezę na kolejny rok. EICMA odbędzie dopiero w 2021 roku w dniach od 9 do 14 listopada.

W chwili obecnej nie są planowane żadne działania zastępcze, na przykład internetowa forma wydarzenia. EICMA mają się odbyć w dotychczasowej, tradycyjnej formie – ale za rok.

To już kolejne targi tej rangi, które zostały odwołane z powodu koronawirusa. Zaplanowane na październik targi INTERMOT w Kolonii również się nie odbędą, chociaż akurat organizatorzy tego przedsięwzięcia chcą przygotować specjalną platformę i cyfrowe prezentacje motocyklowych nowości.

%d bloggers like this: