Clima Command to siedzisko Indiana z funkcją… ciepło-zimno!

Indian Motorcycle zaprezentował ciekawe rozwiązanie dla długodystansowych motocyklistów. To komfortowe siodło Clima Command, które za dotknięciem przycisku może ogrzewać lub chłodzić kierowcę i pasażera.

Fot. Indian

Podgrzewane fotele to nic nowego, ale fotele chłodzące? Indian chwali się, że jego technologia termoelektryczna jest wydajniejsza od stosowanych systemów konwekcyjnych HVAC. Różnica polega na tym, że Clima Command rzeczywiście wytwarza zimną powierzchnię siedziska, a nie jedynie przesuwa chłodniejsze powietrze przez otworki w materiale.

Obie osoby podróżujące na motocyklu mają swój własny zestaw przełączników, co pozwala na indywidualne ustawianie temperatury. Siedzenie wykonane jest z odpornego na wodę, słońce i ścieranie poliwinylu, który jest bardzo łatwy w czyszczeniu.

Jeździłem Indianem FTR 1200 S, ale czy bym go kupił?

Nowość w ofercie amerykańskiej marki nie jest jeszcze przeznaczona dla wszystkich modeli motocykli. Obecnie istnieje możliwość zamówienia siedziska Clima Command dla Chiefa, Chieftaina, Springfielda, RoadMastera lub Challengera.

Jeśli nie chce Wam się szukać, zakupu możecie dokonać pod numerem 507 957 222 (Maciek), pisząc na adres: m.merkur@vcruiser.com, albo po prostu możecie odwiedzić jeden z salonów. Na Dolnym Śląsku będzie to sklep i salon dealera przy ulicy Wrocławskiej 33e w Długołęce.

%d bloggers like this: