Nowy salon Yamaha Poland Position Liberty Motors w Piasecznie już otwarty

2Liberty Motors i Yamaha Motor Polska zapraszają do nowo otwartego salonu POLand POSITION w podwarszawskim Piasecznie. Wnętrze o powierzchni aż 800 m2 jest urządzone zgodnie z najnowszymi standardami Yamahy.

Fot. yamaha-motor.eu

Na miejscu znajdziemy bogatą ofertę dla wielbicieli motocykli i innych pojazdów spod znaku trzech kamertonów – od szerokiej gamy motocykl i skuterów, w tym do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy, przez pojazdy ATV i Side-by-Side, po szybkie łodzie motorowe z silnikami zaburtowymi, skutery wodne i śnieżne, osprzęt, akcesoria i kolekcje odzieży Yamaha.

Ekipa w nowym salonie to sprzedawcy, doradcy serwisowi i mechanicy znani z zamkniętego już salonu Liberty Motors przy ul. Łopuszańskiej 36. Nad całością czuwa motocyklowy Mistrz Polski Adam Badziak, którego od teraz można spotkać w obu lokalizacjach – dotychczasowej przy ul. Połczyńskiej 120C i piaseczyńskiej.

Fot. yamaha-motor.eu

Jesteśmy bardzo dumni z nowego salonu i dołożymy wszelkich starań, aby to miejsce stało się prawdziwą mekką motocyklistów, którzy będą tu przyjeżdżać nie tylko po zakupy, ale też dlatego, że znajdą tu najlepszą atmosferę i ludzi o tej samej pasji. I choć nie możemy dziś zrobić tak hucznej imprezy na otwarcie, na jaką zasługuje ten salon, pamiętajcie, że już jesteśmy otwarci i czekamy na Was przy ul. Puławskiej 44d w Piasecznie! Przyjedźcie zobaczyć, jak wygląda najnowszy salon Yamaha POLand POSITION Liberty Motors” – mówi szef salonu Adam Badziak.

Fot. yamaha-motor.eu

Budynek Liberty Motors jest doskonale widoczny już z daleka i ma dogodne dojazdy od ulic Puławskiej i Energetycznej, obszerny parking, który docelowo będzie podzielony na część samochodową i dla jednośladów, a w planach – restaurację motocyklową.

Nowy salon ma być punktem spotkań fanów dwóch kółek ze stolicy i sąsiednich miejscowości, miejscem licznych wydarzeń branżowych i kulturowych, a także początkiem albo celem każdej trasy motocyklowej w Polsce.

Fot. yamaha-motor.eu

Yamaha POLand POSITION Liberty Motors, ul. Puławska 44D, Piaseczno

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 10.00-19.00
Sobota 10.00-18.00

%d bloggers like this: