Spakuj i skompresuj. Pomysł na bagaż od Vanucci

Zamiast zapowiadanej jeszcze dwa miesiące temu suszy, szykują nam się powodzie, natomiast dla motocyklistów utrzymująca się od dłuższego czasu zła pogoda, oznacza wiele kłopotów, w tym z bagażem, który może zamoknąć. Jeśli nie masz specjalnych kufrów i sakw, możesz rozejrzeć się za wodoodpornymi torbami. W handlu pojawiły się właśnie przeznaczone dla motocyklistów torby Vanucci.

Fot. Vanucci Compression Dry Bags

Torby włoskiej marki są wyglądem zbliżone do innych tego typu na rynku, ale mają jedną wyjątkową cechę. Producent zastosował unikalny system kompresji. Wystarczy spakować worek, zwinąć go i zapiąć, a następnie wypchnąć całe powietrze z worka za pomocą zaworu. To pozwala maksymalnie go skompresować i stąd nazwa Vanucci Compression Dry Bags. Dzięki temu można spakować wszystko, co potrzebne, zajmując przy tym jak najmniej miejsca na motocyklu.

Vanucci oferuje rozmiary 5, 10 i 25 litrów. Torba 5-litrowa ma wymiary 28 centymetrów na 18 centymetrów. Torba 10-litrowa ma wymiary 40 cm na 22 cm. Torba 25-litrowa ma wymiary 61 cm na 24 cm. Cena różni się w zależności od… miejsca zakupu. W sieci możecie je znaleźć w cenie od 22,50 do 34 dolarów, czyli nie za drogo.

%d bloggers like this: