Kierowca staranował motocyklistę i uciekł z wbitym w maskę… motocyklem

Na YouTube oraz media społecznościowe trafiło nagranie wideo z nietypowego zachowania kierowcy z Los Angeles. Film został nakręcony przez przypadkowych ludzi – Natalie Duran i Willa Rossa, którzy w ostatni piątek (19 czerwca 2020) zobaczyli na autostradzie Riverside Freeway vana ciągnącego za sobą snop iskier. Jak się okazało, w maskę pojazdu wbity był sportowy motocykl Hondy, natomiast kierowca jechał, jakby w ogóle nie zauważył problemu.

Fot. Facebook / William Williams

Według ustaleń policji samochód prowadził 25-letni George Valentin, który na wcześniejszym odcinku drogi uderzył z tyłu w jadący prawidłowo motocykl, który prowadził Chain Arunritthirot.

Motocyklista wyleciał z siodła swojego pojazdu, ale miał tyle szczęścia, że nie uderzył w żadną inną przeszkodę i nie został rozjechany. Znajduje się obecnie w szpitalu, ale jest jedynie lekko ranny.

Nie wiadomo, dlaczego kierowca samochodu nie zatrzymał się, tylko postanowił kontynuować jazdę jakby nigdy nic. Będzie to teraz musiał wyjaśnić podczas procesu, który go niechybnie czeka.

%d bloggers like this: