Chciałbyś zwiedzać na motocyklu piękne zakątki Francji i dostawać za to kasę?

Każdy chciałby tak pracować, żeby się nie napracować, a jeszcze dobrze zarobić. Ale co byście powiedzieli na pracę przewodnika motocyklowego po najpiękniejszych rejonach Francji? Ta praca czeka właśnie na człowieka. Może akurat na Ciebie?

Fot. MICHELIN Voyage

Pewnie doskonale wiecie, że poza znakomitej jakości oponami, Michelin to prawdziwa firma-instytucja, w tym znana marka z branży turystycznej. Przewodniki Michelin mają renomę od lat, bo po prostu są bardzo dokładne i obejmują wiele atrakcji nieznanych Google, ani konkurencji.

I na tym właśnie rzecz polega, aby wykonać dla Michelin pewną pracę. Nie jest ona specjalnie ciężka, właściwie dla każdego motocyklisty to bajka, bo obowiązki polegają na szukaniu atrakcji przeznaczonych dla motocyklistów na trasach w najpiękniejszych rejonach Francji.

Na wykonanie zadania, oczywiście płatnego za każdy dzień, jest czas do końca września 2020 roku. Aby dostać tę pracę wystarczy opublikować na swoich mediach społecznościowych film lub zdjęcie z wycieczki i dorzucić hashtag #guidemotoMichelin. Chętnych na pewno będzie wielu, ale szansa na wygraną przecież istnieje.

Niestety jest jeszcze jeden warunek, który może okazać się trudniejszą barierą do pokonania. Michelin oczekuję od pracownika znajomości języka francuskiego. Z drugiej strony Duolingo i inne programy do szybkiej nauki obcych języków, są na wyciągnięcie dłoni. Czyli co? Działamy? Uwaga! Czas na opublikowanie pracy macie tylko do 19 czerwca.

%d bloggers like this: