Jeśli kupisz teraz jednoślad Yamahy, firma dorzuci akcesoria warte 3 tys. złotych!

Yamaha Motor Polska wraz z siecią dealerską ogłosiła akcję promocyjną na najpopularniejsze jednoślady sygnowane trzema kamertonami. Tylko teraz przy zakupie wybranych modeli Klienci otrzymają gratis pakiety oryginalnej odzieży lub akcesoriów Yamaha o wartości nawet 3000 zł.

Fot. yamaha-motor.eu

Do objętych promocją modeli należą miejski skuter NMAX o pojemności 125 cm3, przeznaczony do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy, dynamiczny MT-07, dostępny w wersjach o pełnej mocy 75 KM lub 48 KM (35 kW) do prowadzenia na prawo jazdy kat. A2, oraz sportowy turystyk Tracer 900 w opcji standardowej lub bogato wyposażonej GT.

Przy zakupie każdego z tych modeli Klient otrzyma gratis pakiet wybranej przez siebie oryginalnej odzieży lub akcesoriów marki Yamaha o wartości:

– przy zakupie skutera NMAX – 1000 zł,
– przy zakupie MT-07/MT-07 35 kW – 2000 zł,
– przy zakupie Tracera 900/Tracera 900 GT – 3000 zł.

To klient decyduje o tym, co wejdzie w skład bezpłatnego pakietu promocyjnego spośród licznych kolekcji strojów ochronnych zaprojektowanych do jazdy motocyklem i do noszenia na co dzień, a także spośród szerokiej gamy oryginalnych akcesoriów przeznaczonych do poszczególnych jednośladów Yamahy.

Promocja obowiązuje wyłącznie na nowe pojazdy z rocznika modelowego 2020 i trwa do 31.07.2020. Regulamin dostępny tutaj i u autoryzowanych Dealerów Yamaha.

Źródło: Yamaha

%d bloggers like this: