Motul Azja Tour. Dzika przygoda i adrenalina. Wystarczy wziąć udział w konkursie!

Pamiętacie Motul Afryka Tour oraz Motul Ameryka Tour? W 2020 roku jest szansa pojechać z renomowanym producentem olejów silnikowych na równie daleką wyprawę – tym razem do Azji.

Fot. motultour.pl

Co trzeba zrobić żeby zyskać szansę na przygodę życia? Wystarczy do 28.06.2020 kupić w sklepie objętym promocją olej Motul serii 300V, 7100, 5100 w opakowaniu czterolitrowym. Przy zakupie odbieramy naklejkę z unikalnym kodem, należy też zachować paragon.

To jeszcze nie wszystko, bo następny krokiem jest zdjęcie. Temat przewodni na pewno Wam się spodoba: „Jestem motocyklistą”. Liczy się kreatywność i oryginalność, poza tym macie pełną swobodę interpretacji tego hasła. Aha, wystarczy jedno zdjęcie.

Na koniec trzeba jeszcze wypełnić formularz i zgłosić zdjęcie w terminie do 26.06.2020. Warto dodać, że niektóre zdjęcia są dodatkowo nagradzane kuponem rabatowym do motosklepu (o wartości 50 zł). Walczysz także o nagrodę tygodnia – kupon rabatowy o wartości 250 złotych.

Fot. motultour.pl

Jeśli chcesz powalczyć o nagrodę główną i polecieć do Kirgistanu na wyprawę motocyklową po górskich, dzikich szlakach trzeba nagrać krótki filmik na ten sam temat („Jestem motocyklistą”) i wysłać go do 03.07.2020 na Motul Azja Tour.

Listę punktów, gdzie można zakupić olej, znajdziecie pod tym adresem: https://motultour.pl/gdzie-kupic. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu tutaj: https://motultour.pl/azja-tour#. Nasze zgłoszenie już poleciało. Kto wie, może zobaczymy się w Kirgistanie?

%d bloggers like this: