Silkolene ONE SHOT to trzy świetne preparaty dla Twojego motocykla

SILKOLENE ONE SHOT to produkty z nowej serii w małych opakowaniach 100ml na jedną aplikację. Preparaty będą przydatne dla motocykla. Każdy ze środków umieszczono w niewielkiej, aluminiowej buteleczce, w której znajduje się gotowy do użycia preparat.

Preparaty są trzy. Pierwszy to dodatek do paliwa poprawiający spalanie, drugi jest środkiem, który zastosujemy do płukania silnika, trzeci to dodatek do paliwa czyszczący układ zasilania.

Fot. silkolene.pl

Każdy z preparatów jest dokładnie opisany, a nazwa zdradza jego przeznaczenie. Engine Flush to oczywiście dodatek do oleju silnikowego ułatwiający czyszczenie wnętrza silnika z osadów przy wymianie oleju (1 dawka przypada na 4 litry oleju).

Octane Booster jest preparatem do paliwa podwyższającym liczbę oktanową i poprawiającym spalanie. Wpływa również na osiągi silnika oraz sprawność świec zapłonowych. ONE SHOT wystarczy na 20 l paliwa.

Fot. silkolene.pl

Pro FST jest środkiem o wielostronnym działaniu czyszczącym i zabezpieczającym układ paliwowy. Dzięki poprawie działania układu, obniża zużycie paliwa i eliminuje nierówną pracę silnika, a także poprawia spalanie i pomaga obniżyć emisję szkodliwych spalin.

SILKOLENE ONE SHOT PRO FST wlewamy do zbiornika przed zatankowaniem paliwa, zawartość buteleczki 100ml wystarcza na 20L paliwa. Więcej informacji znajdziecie na: www.silkolene.pl

%d bloggers like this: