Junak ma dwie nowości. To “sportowy” Junak Furious 50 i klasyczny RAW 50

Furious 50 to jednoślad wyposażony w wiele sportowych akcentów. Uwagę zwraca agresywna geometria i masywne kształty. W standardzie motorower został zaopatrzony w lampy full LED, zarówno z przodu, jak i z tyłu, dwa hamulce tarczowe, sportowe zawieszenie typu upside-down oraz elektroniczny kokpit. Junak będzie sprzedawać Furious 50 za 9949 zł i jednocześnie uruchomił możliwość rezerwacji motoroweru online poprzez stronę ww.junak.com.pl.

Fot. Junak Furious 50

Druga nowość to klasyczny RAW 50, nawiązujący do motocyklowych tradycji. Motorower wyposażono w szprychowe koła i minimalistyczne lampy,. Komfort podróżowania poprawia nisko umiejscowiona, duża kanapa oraz układ zawieszenia oparty na amortyzatorach o dużym zakresie pracy.

Fot. Junak RAW 50

Z założenia jest to prosta i przystępna cenowo konstrukcja stanowiąca alternatywę dla komunikacji zbiorowej. Jednocześnie wstęp do motocyklizmu dla osób bez prawa jazdy, które przed 2013 rokiem osiągnęły próg pełnoletności. Sugerowana cena detaliczna dla tego modelu to 6149 PLN i będzie dostępny w salonach od 12 maja 2020.

%d bloggers like this: