Ostatnie sztuki promocyjnych egzemplarzy Moto Guzzi w wyprzedaży rocznika!

To końcówka wyprzedaży rocznika w Moto Guzzi, dlatego do każdego modelu z serii V7 oraz V9 dealer marki dodaje pakiet ubezpieczenia na rok gratis. Oferta promocyjna dotycząca ubezpieczenia przeznaczona jest dla wybranych modeli Moto Guzzi z serii V7 oraz V9 z roczników 2018 oraz 2019.

Fot. motoguzzi-poland.pl

Ubezpieczenie zawierane jest z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeniowym ERGO HESTIA S.A. Aby przystąpić do programu ubezpieczenia, ubezpieczony nie może posiadać więcej niż dwie szkody z OC/AC w ostatnich dwóch latach przed zawarciem ubezpieczenia. Oferta skierowana jest do osób powyżej 26. roku życia.

Klient dostaje pełen pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW/Assistance Wypadek plus Awaria, stałą wartość pojazdu przez 12 miesięcy, naprawy w ASO, części nowe i oryginalne. Do tego brak redukcji sumy ubezpieczenia po szkodzie, brak udziału własnego, Assistance Polska+Europa, NNW na wysoką sumę ubezpieczenia 60 000 PLN.

Fot. motoguzzi-poland.pl

Pomoc w razie wypadku i awarii m.in.: holowanie 500km w Polsce i do 250 km za granicą (zakres terytorialny: Europa, Algieria, Maroko, Tunezja, Izrael i Iran ). Szczegóły dotyczące pakietu ubezpieczenia dostępne są również w autoryzowanych salonach sprzedaży, które znajdziesz pod tym adresem.

Akcja promocyjna trwa do 30.05.2020 roku lub do wyczerpania stanu magazynowego wyżej wymienionych modeli z podanych roczników.

%d bloggers like this: