Nowy zestaw narzędzi podróżnych od CruzTOOLS

Spakowanie dobrego zestawu narzędzi jest ważną częścią listy kontrolnej podróży motocyklem, zwłaszcza jeśli planujesz jazdę w terenie. Jeśli masz motocykl z rodziny GS, to dobry zestaw narzędzi jest w zasadzie niezbędny. CruzTOOLS doskonale o tym wie. Amerykańska firma posiada szeroki wybór kompaktowych i solidnych narzędzi przeznaczonych do motocykli, rowerów, a nawet… instrumentów – na przykład do regulacji gitar akustycznych.

Fot. CruzTOOLS

Najnowsza opcja to zaktualizowany zestaw narzędzi do motocykli BMW ADV. Zmiana kompletu związana jest z faktem, że w 2019 roku BMW dokonało znaczących aktualizacji swoich motocykli. Modyfikacji wymagały również narzędzia w zestawie drogowym.

RoadTech B2 zawiera klucz do osi 34 mm i czterostopniowy adapter do osi sześciokątnych o wymiarach 10 mm, 12 mm, 19 mm i 22 mm w jednym narzędziu. W zestawie znajduje się również 6 kluczy Torx, 5 kluczy sześciokątnych, 4 klucze płaskie, mini grzechotka z 2-calowym przedłużeniem i nasadkami, wkrętak 6 w 1, szczypce blokowane, klucz regulowany, opaski kablowe (trytki), drut, taśma, klej anaerobowy.

Wszystkie narzędzia umieszczone są w trwałej, zwijanej torbie i powinny wystarczyć, żeby poradzić sobie z większością mniejszego kalibru problemów, na które można natknąć się podczas jazdy. Zestaw na razie dostępny jest w USA w cenie 129,95 dol.

%d bloggers like this: