Będziesz jutro na premierze Indiana FTR 1200 Carbon?

Już jutro pojawi się nowe wcielenie najgorętszego ostatnio motocykla ze stajni Indiana. FTR Carbon zostanie pokazany 1 maja na oficjalnym kanale YouTube amerykańskiej marki.

Fot. Indian

Do tej pory Indian opublikował dwa kilkosekundowe zwiastuny nowego modelu. FTR 1200 pojawił się na rynku w zeszłym roku. Najostrzejszy Indian powstał na bazie amerykańskiego mistrza wyścigów flat track, zwycięskiego modelu FTR 750. Co zobaczymy na pokładzie karbonowej wersji motocykla?

Na pewno możemy spodziewać się niemało ujętego w tytule włókna węglowego, ale ten wyjątkowo mocny i lekki materiał wskazuje również, że FTR w nowej odsłonie na pewno nie zostanie ugrzeczniony. Znaczące jest również hasło, które pojawia się w zwiastunie: „Close as you can get to the three-time championship-winning FTR 750”. Skoro Indian tak wyraźnie wskazuje na bezkompromisowy wariant torowy, nowy wariant maszyny na pewno nie zamieni się w turystyczną kanapę.


Źródło: YouTube / Indian

Właściwie to jesteśmy tego nawet pewni, ponieważ widzieliśmy już ten model podczas naszej wizyty w fabryce Polaris pod Opolem. Niestety nie możemy Wam zdradzić żadnych szczegółów, wszystkiego dowiecie się już jutro o godzinie 17:00.

Fot. Inforiders.pl
%d bloggers like this: