Junak zachęca do skorzystania z alternatywy dla komunikacji miejskiej i aut. Proponuje motocykle

Junak słusznie zauważa na swojej stronie, że motocykle klasy 125 są obecnie świetną alternatywą dla komunikacji miejskiej i samochodu. Stopniowo powracamy do normalności i uczymy się na nowo funkcjonować w miejskiej rzeczywistości.

Fot. Junak 125 Racer

To jednocześnie dobry moment, aby rozważyć zakup motocykla 125 lub skutera do którego prowadzenia nie są wymagane dodatkowe uprawnienia prócz prawa jazdy kategorii B. Po tygodniach izolacji może warto rozbudzić marzenia na własnych dwóch kółkach.

Fot. Junak M12 Vintage 125

Salony motocyklowe są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, a urzędy bez problemu zarejestrują nowy pojazd. Warto wykorzystać ten czas do poznania z bliska jednego z motocykli lub skuterów. Oczywiście Junak proponuje swój własny asortyment.

Fot. Junak RX One 125

Opcje są trzy. Od lekkiego i niewymagającego Junaka 125 Racer z elektronicznym wtryskiem, przez najpopularniejszego w kolekcji Junaka M12 Vintage, aż po turystyczną propozycję w postaci Junaka RX One 125. Co prawda turystyczne walory jednostki z silnikiem o pojemności 125 cm3 są dyskusyjne, ale skoro można przejechać pół świata na Hondzie Monkey o pojemności 49 cm3, to na 125 cm3 tym bardziej. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Junaka.

%d bloggers like this: