Barton dołącza do akcji #zostańwdomu. Dostawa za grosze

Wiesz, że w dobie koronawirusa należy zostać w domu, a przemieszczanie się trzeba ograniczyć do niezbędnego minimum? Musisz dojechać do pracy i załatwić najpotrzebniejsze sprawy, ale użycie komunikacji zbiorowej niesie niepotrzebne ryzyko rozprzestrzeniania wirusa? Barton Motors przyłącza się do akcji #zostańwdomu i przy zakupie dowolnego skutera, motocykla, czy motoroweru gwarantuje dostawę za grosze. Konkretnie, za 99 groszy na terenie Polski.

Fot. barton-motors.pl

Aby stać się właścicielem jednośladu Barton wystarczy skontaktować się z najbliższym salonem marki (telefonicznie lub internetowo) wybrać model, dogadać szczegóły płatności – najlepiej internetowej, bo przecież należy zostać w domu – a cała reszta zostanie załatwiona za Ciebie. Salon przygotuje jednoślad do jazdy, przeprowadzi obowiązkowy przegląd, a doświadczona firma logistyczna dostarczy pojazd pod dom klienta.

Komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji dostarczy kurier. W pakiecie znajdzie się faktura zakupu, homologacja, oświadczenie, a także w przypadku motocykla: karta pojazdu. Zostało jedynie zarejestrować swój nowy pojazd – całe szczęście tę czynność także można zrobić przez Internet.

Oferta jest ograniczona ilościowo. O zakończeniu akcji Barton poinformuje za pośrednictwem www.barton-motors.pl

%d bloggers like this: