Organizacja Kustom Konwent 2020 przebiega bez zmian. Możesz dziś pomóc, żebyśmy mogli szybciej wrócić do normalności

Dziesiąta edycja Wrocław Motorcycle Show została przeniesiona na 23-24 maja, natomiast miejscem wydarzenia nie będzie Hala Stulecia lecz klimatyczna Czasoprzestrzeń na terenie byłej zajezdni tramwajowej Dąbie. Oczywiście nie wiadomo, czy ten termin uda się utrzymać, sytuacja związana z epidemią koronawirusa jest dynamiczna i wszystko może sie zdarzyć. Wiemy jednak z pośrednich źródeł, że starty organizatorów motocyklowych wydarzeń są znaczne, niezależnie od tego czy mówimy o Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie.

Fot. Kustom Konwent @KustomKonwent

W przypadku pomysłodawców wrocławskiego wydarzenia sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana, ponieważ to dzięki nim możemy co roku w stolicy Dolnego Śląską wziąć udział w kameralnym Kustom Konwent. Tegoroczna edycja zaplanowana jest na 8-9 sierpnia, natomiast miejsce wydarzenia jest identyczne jak w przypadku Wrocław Motorcycle Show 2020. Termin w tej chwili wydaje się odległy, ale czy to wystarczy?

Fot. Kustom Konwent @KustomKonwent

W przypadku święta skupiającego najlepszych i najdzikszych rękodzielników, którzy w pocie czoła dosłownie wykuwają niezwykłe motocykle i samochody, możemy chociaż w niewielki stopniu wesprzeć organizatorów przedsięwzięcia. Nie chodzi o wpłaty, zbiórki, darowizny w postaci mydła Biały Jeleń czy sznurów papieru toaletowego. Wystarczy, że kupicie konwentową koszulkę.

Fot. Kustom Konwent @KustomKonwent

40 złotych to cena, która nie jest wyśrubowana jak kwota za budowlane maseczki dostępne niedawno po kilka złociszy, a obecnie w wersji „COVID-19” latające po portalach aukcyjnych za 30-40 złotych sztuka. Kasa za koszulkę nie trafi do januszy biznesu, którzy zbijają fortunę na lękach i obawach ludzi, lecz do zespołu pracującego nad tym, abyśmy mogli po całym tym bajzlu żyć z motocyklowym zacięciem i duszą – tak jak wcześniej. Link do akcji pod tym adresem. I pamiętajcie, widzimy się w sierpniu na KK!

Fot. Kustom Konwent @KustomKonwent
%d bloggers like this: