Pomóż ekipie ze Szczecina zdobyć koronę Króla Królów Custom!

Po wielu Bitwach Królów stoczonych na całym świecie, coroczny konkurs na najlepszy motocykl custom, którego uczestnikami są salony dealerskie Harley-Davidson, ma swój wielki finał w ostatecznej bitwie, gdzie piętnastu zwycięzców z poprzednich lat walczy o tytuł najlepszego z najlepszych.

Fot. The Iron RR

Uczestnicy wielkiego finału, w walce o tytuł Króla Królów zbudowali swoje maszyny custom na platformie kultowego motocykla Sportster. Od 1957 roku modele Sportster stanowią doskonałą bazę do własnych modyfikacji motocykla.

Dzięki klasycznej linii, charakterystycznemu silnikowi Evolution w układzie V i ogromnemu wyborowi części i akcesoriów Harley-Davidson przeznaczonych dla modeli Sportster, zbudowanie własnego bobbera, café racera, trackera czy choppera jest zadaniem w zasięgu każdego.

Fot. The Iron RR

Ekipa z polskiego salonu H-D ze Szczecina bierze udział w konkursie jako zwycięzca regionalnej edycji z 2018 roku oraz jako jedyny przedstawiciel Europy Środkowowschodniej.

O maszynie, którą nazwano The Iron RR, ekipa twórców napisała:

“Z dumą przedstawiamy przygotowany przez nas motocykl na Battle of The Kings 2020 – The Iron RR. W oparciu o model Sportster Iron 883, do którego dodaliśmy kilka sportowych części takich jak zawieszenie upside down, sportowe tylne zawieszenie, sportowe przednie hamulce. Podnieśliśmy moc i moment obrotowy poprzez, zamontowanie zestawu Stage IV na silniku, wgranie sportowych map i zmianę wydechu. Stworzyliśmy torową bestię…”.

Fot. The Iron RR

Co ważne, każdy z nas może wziąć udział w Bitwie Królów 2020 i wesprzeć naszych rodaków ze Szczecina. Aby pomóc im im zdobyć koronę Króla Królów Custom wystarczy zagłosować do 31 marca pod tym adresem. Król zostanie ogłoszony 8 kwietnia. Trzymamy kciuki!

Fot. The Iron RR
%d bloggers like this: