Mistrz trialu motocyklowego Toni Bou, pokazuje jak nie nudzić sie w domu

Kiedy jesteś 26-krotnym Mistrzem Świata i Halowym Mistrzem Świata w trialu motocyklowym (tak, 26-krotnym mistrzem świata – niech ta informacja zostanie z Tobą przez chwilę), prawdopodobnie posiadasz zestaw umiejętności, których przeciętny człowiek po prostu nie może pojąć.

Fot. Toni Bou / YouTube / Trialworld

Tak jest w przypadku hiszpańskiej legendy Toni Bou, którego niektórzy typują na największą gwiazdę trialu w historii. A ponieważ ludzie na świecie skłaniają sie do pozostawania w swoich domach ze względu na to, że koronawirus przejmuje kontrolę nad każdym aspektem życia całych narodów – nawet ktoś tak wielki jak Toni nie może sobie pozwolić na niefrasobliwość.

Aby uporać się oczywistą w takiej sytuacji nudą, mistrz z Piera – miejscowości znajdującej się kilka godzin jazdy na północny zachód od Barcelony, zamieścił film, na którym zaprezentował, jak radzi sobie w nowej dla niego roli domatora.


Źródło: Toni Bou / YouTube / Trialworld

Toni Bou wplótł w swój pokaz wiele świetnych sztuczek i wyczynów kaskaderskich, a jeśli weźmiemy pod uwagę, że jego dom jest prawie cały biały, a mistrz nie pozostawia nigdzie śladów opon, zaczynamy rozumieć, dlaczego to właśnie Bou jest na szczycie trialu.

W każdym razie naprawdę miło popatrzeć na pokaz kontroli za pomocą przepustnicy, hamulca i umiejętności zachowania równowagi. Szacunek.

%d bloggers like this: