Yamaha wprowadza opcję zakupu pojazdów na odległość!

Warto zaznaczyć, że Yamaha pierwszy raz w historii umożliwia zakup swoich pojazdów na odległość! Zamówienia na sprzęt można składać mailowo, telefonicznie, poprzez aplikację MyGarage lub konfigurator na stronie www.yamaha-motor.pl. Po finalizacji takiego zamówienia dealer je zrealizuje i dostarczy pojazd pod drzwi (do 30 km od salonu transport jest gratis).

Fot. yamaha-motor.eu

Dodatnie temperatury zwiastują początek sezonu dla miłośników motocykli, skuterów i pojazdów ATV. Panująca pandemia koronawirusa budzi jednak liczne obawy przed wizytą w salonie lub serwisie. Yamaha Motor – Oddział w Polsce wraz z siecią dealerską wdraża procedury mające na celu podniesienie bezpieczeństwa Klientów i pracowników w tym trudnym okresie.

W trakcie kwarantanny najlepszy jest kontakt zdalny i Yamaha również to rozumie. Obsługa salonów i serwisów pozostaje do dyspozycji klientów pod telefonami i emailami, chociaż dealerzy są także przygotowani na wizyty osobiste – w każdym salonie znajdują się płyny do dezynfekcji, a sprzedawcy i kierownicy serwisów przyjmują zainteresowanych zgodnie z zasadami ograniczonego kontaktu i zachowania bezpiecznej odległości.

Fot. yamaha-motor.eu

Z myślą o klientach Yamaha Motor wprowadza również bezpłatny transport motocykla lub skutera marki Yamaha przy zamówieniu usługi serwisowej, takiej jak przegląd okresowy, naprawa czy przygotowanie do sezonu. Kierowca będzie obsługiwał pojazd w rękawiczkach i zdezynfekuje manetki płynem odkażającym.

Wychodząc naprzeciw nowym standardom bezpieczeństwa dealerzy spod znaku trzech kamertonów oferują też bezpłatną wysyłkę zamówień o wartości od 50 zł złożonych z oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, odzieży i gadżetów.

Lista otwartych salonów i serwisów Yamaha pod tym linkiem.

%d bloggers like this: