Sidi zamknęło swoją fabrykę i biura z powodu zakłóceń w łańcuchu dostaw

Fabryka i biura Sidi zostały zamknięte. Epidemia koronawirusa to podstawowa przyczyna, ale w obiektach włoskiej marki dotychczas nie odnotowano żadnych przypadków choroby. Powodem zatrzymania produkcji są zakłócenia w dostawie surowców. Dodatkowe problemy pojawiły się z powodu zamykania granic i utrudnień w transporcie.

Fot. Sidi

Działy badawcze i projektowe Sidi wciąż działają. Pracownicy tych sektorów pracują nad linią akcesoriów Sidi na 2021 rok. Firma oczekuje, że wszystkie wcześniej zamówienia będą realizowane zgodnie z harmonogramem.

Dodajmy, że zamówione produkty powinny co prawda dotrzeć do odbiorców, jednak w zależności od tego, jak długo będzie trwał przestój, w niedalekiej przyszłości mogą pojawić się problemy z asortymentem.

Trzeba zdawać sobie sprawię, że Sidi na pewno nie jest jedyną firmą, która ma obecnie problemy. Łańcuchy dostaw na całym świecie są w tej chwili w rozsypce z powodu pandemii. W miarę jak sprawy będą się rozwijać, pojawią się kolejne problemy. Miejmy nadzieję, że wysiłki podejmowane przez różne kraje będą w stanie zminimalizować straty spowodowane przez wirusa. Czas pokaże.

%d bloggers like this: