Game Over Cycles z kolejna prestiżową nagrodą. Tym razem na Daytona Bike Week w USA

W zeszły weekend, podczas zorganizowanego w USA zlotu Daytona Bike Week, zbudowany przez polską firmę Game Over Cycles motocykl New Jork-Rzeszów zajął pierwsze miejsce w kategorii “Over 1000 cc Custom” (custom o pojemności silnika powyżej 1000 cm3) w konkursie Rat’s Hole Custom Bike Show.

fot. Game Over Cycles

Konkurs odbył się na Florydzie w ramach Daytona Bike Week 2020, jednej z największych imprez motocyklowych na świecie, w której co roku bierze udział około 500 000 osób. Rats Hole to bardzo prestiżowy i najdłużej (od 1952 r.) organizowany konkurs motocykli customowych na świecie.

Nagrodę przyznaną polskiej maszynie odebrali Bobbi oraz Lucy Wawrzaszek, Polacy mieszkający w USA, którzy są właścicielami motocykla i na których zamówienie GOC wykonało pojazd.

fot. Game Over Cycles

Motocykl GOC to unikatowy Harley-Davidson Street Bob typu custom inspirowany Nowym Jorkiem oraz Rzeszowem. Maszyna została wykonana dla małżeństwa Polaków pochodzących z okolic tego polskiego miasta, a obecnie mieszkających w Nowym Jorku.

fot. Game Over Cycles

W założeniu maszyna ma wyrażać patriotyzm lokalny obydwu małych ojczyzn właścicieli pojazdu. Objawia się to unikatowym wykonaniem motocykla, którego konstrukcja zawiera cechy charakterystyczne architektury danego miasta, lecz są one nie tylko elementami ornamentyki, ale także w pełni funkcjonalnymi częściami motocykla.

fot. Game Over Cycles

Wszystkie elementy konstrukcyjne są wykonane z mosiądzu, stali oraz aluminium, a koła, wydech pokrywa sprzęgła, pokrywa rozrządu, uchwyt hamulca przedniego i piasty kół są dodatkowo pozłacane.

Premiera motocykla odbyła się w maju 2019 r. w Nowym Jorku w salonie Harley-Davidson of New York City.

%d bloggers like this: