Bajaj Dominar 250 BS6 w nowym zwiastunie, chociaż właściwie motocykla w tym klipie nie uświadczysz

Bajaj Dominar 250 BS6 został zaanonsowany w krótkim 13-sekundowym wideo. Zwiastun nie ujawnia motocykla, nie zdradza również żadnych informacji poza tym, że zobaczymy go „już wkrótce”. Mimo to, już w tej chwili możemy powiedzieć o 250 BS6 kilka ciekawych rzeczy.

Fot. YouTube / Bajaj Dominar

Motocykl prawdopodobnie będzie miał w ramie ten sam silnik co KTM Duke 250. Jest to jednocylindrowa jednostka o pojemności 248,8 cm3, ale oczywiście dostrojona inaczej niż Duke. Inna specyfikacja pojazdu oznacza między innymi widelce USD, aluminiowe felgi, dzielone siedzisko, światła LED i sześciobiegową skrzynię. Jeśli chodzi o wybór kolorów, plotka głosi, że motocykl będzie dostępy w kolorze czerwonym lub czarnym.

Możemy oczekiwać, że jeśli chodzi o wygląd, zobaczymy w zasadzie małego Dominara 400. Naked będzie dysponował minimalną powierzchnią nadwozia i nowoczesnym wyglądem. W250 BS6 będzie konkurował z modelami Yamaha FX25, Suzuki Gixxer 250 i mniejszymi pojazdami Royal Enfield.


Coming soon – Dominar 250 / YouTube / Dominar

Cena? Od 1900 dolarów, do 2020 dolarów, czyli rzeczywiście tanio, jak na tę klasę pojazdu. Dealerzy już składają zamówienia, chociaż firma nie ogłosiła jeszcze żadnej konkretnej daty dostaw.

%d bloggers like this: