Warsaw Motorcycle Show nie wystartuje w najbliższy piątek!

Po wczorajszej informacji o odwołaniu, czy raczej przesunięciu na czerwiec, wydarzenia motoryzacyjnego jakim jest Poznań Motor Show 2020, dziś okazało się, że również motocyklowe targi w Nadarzynie pod Warszawą nie odbędą się w planowanym terminie. Przypomnijmy, że trzecia edycja Warsaw Motorcycle Show miała wystartować już w najbliższy piątek (06.03.2020).

Nowa data jest również odległa jak w przypadku Poznania. Warstaw Motorcycle Show zostało przesunięte aż o trzy miesiące. Poniżej oficjalna informacja organizatora:

W związku z pojawieniem się przypadku koronawirusa w Polsce, po konsultacjach z branżą i wystawcami, jak również z wojewódzkimi władzami sanitarnymi, mając na uwadze zdrowie naszych wystawców i odwiedzających, Zarząd Ptak Warsaw Expo podjął decyzję o przełożeniu terminu targów motocyklowych Warsaw Motorcycle Show 2020 / III edycja z dnia 6-8 marca na 5-7 czerwca 2020. Dziękujemy za solidarność i wsparcie naszym wystawcom, którzy zapowiedzieli swoją obecność na targach w nowym terminie. Bilety już zakupione pozostają ważne i będą obowiązywały w nowej dacie, 5-7 czerwca 2020!

Jeżeli spojrzymy na kalendarz, to w marcu została nam już tylko impreza motocyklowa we Wrocławiu, ale powiedzmy sobie szczerze, szanse na to, że termin wydarzenia zostanie utrzymany, są nikłe.

%d bloggers like this: