Nawet Batman popełnia błędy i zalicza glebę na motocyklu

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z planu filmowego nowego Batmana. Okazuje się, że jazda Batcycle stanowi spore wyzwanie dla Mrocznego Rycerza, który nie jest w stanie opanować jednośladu i finalnie zalicza widowiskową glebę.

Fot. batman-news.com

Batman przeżył i może dalej chronić Gotham City, a jeżeli zastanawiacie się, co kryje się pod owiewkami Batcycle, to pozostają nam wyłącznie domysły – dotąd nie ujawniono szczegółów na temat tej konstrukcji. Co wiemy?

Fot. batman-news.com

Motocykl został zbudowany na zamówienie, w ramie ma czterocylindrowy silnik, który pochodzi prawdopodobnie z końca lat 70. lub wczesnych 80. Widelec to konstrukcja upside down, z lewej strony zamontowany jest amortyzator. Inne funkcje obejmują radialne zaciski hamulcowe, nisko zamontowaną kierownicę z lusterkami, niestandardowe owiewki przednie, wahacza oraz układu wydechowego. Wizualnie wygląda groźnie, ale jazda tym wynalazkiem na pewno nie jest ani prosta, ani przyjemna.

Fot. batman-news.com

W najnowszym filmie, który do kin trafi 25 czerwca 2021 roku, nie zobaczymy już Bena Afflecka. Warner Bros podjęło decyzję, że to Robert Pattinson będzie nowym Batmanem (rozważano jeszcze kandydaturę Nicholasa Houlta). 34-letni Pattinson kojarzony jest przede wszystkim z rolą Edwarda Cullena w filmowej adaptacji powieści „Zmierzch”. Aktor będzie nową gwiazdą trylogii, którą wyreżyseruje Matt Reeves.


Źródło: YouTube / PM Media

%d bloggers like this: