Ducati wraca do Matrixa. Czy Trinity znowu da czadu na autostradzie?

W dotychczasowej trylogii „Matrixa” widzieliśmy wiele scen godnych zapamiętania, ale bez wątpienia jedną z najlepszych był pościg motocyklowy w drugiej części, a dokładnie niesamowita scena z Trinity w siodle Ducati 996. Ten fragment możecie sobie przypomnieć, klikając w ten link.

Fot. NGRE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Tymczasem trwają już nagrania do „Matrixa 4” i wygląda na to, że zobaczymy w filmie kolejny motocykl włoskiej marki. Tym razem nie będzie drapieżny i szybki 996, ale bardziej rozrywkowy Scrambler.

Fot. NGRE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Zdjęcie z Keanu i Carrie na Ducati Scramblerze (wydaje się, że to wersja 1100), pojawiło się w sieci kilka dni temu. Motocykl jest przyczepiony do platformy filmowej, więc nie wiemy, jak będzie wyglądać scena końcowa. Trinity ponownie „prowadzi” motocykl, ale zamiast Klucznika, ma za plecami Neo. Swoją drogą, po Trinity wyraźnie widać już trudny walki z Matrixem, lata lecą…

Fot. NGRE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jeśli tylko czwarta część Matrixa będzie tak imponująca, jak trzy wcześniejsze, możemy się spodziewać, że scena ze Scramblerem wciśnie nas w fotel. Co prawda, raczej nie będzie to powtórka niesamowitej sceny autostradowej z części pt. „Matrix Reaktywacja”, ale filmowcy na pewno wymyślą coś równie spektakularnego. No chyba, że Trinity tylko podwozi Neo do baru mlecznego lub sklepu z płytami gramofonowymi. A to przepraszam.

%d bloggers like this: