Wicemistrz MXGP 2019 Jeremy Seewer ujawnia swoją pasję do Yamaha Music

Jeremy Seewer to człowiek o wielu talentach, który wie, jak najlepiej wykorzystać swoją Yamahę – czy to jego wyścigowy motocykl Monster Energy Yamaha MXGP YZF450FM czy jeden z wysokiej jakości fortepianów Yamaha. W dzieciństwie Seewer spędził wiele godzin ucząc się gry na fortepianie przed słynnym kamertonem. Nie wiedział wtedy, że jego sława będzie kojarzona z innym rodzajem Yamahy.

Fot. yamaha-motor.eu

Założona w 1887 r. przez Torakusu Yamaha, oryginalna firma Nippon Gakki Company – później przekształcona w Yamaha Corporation – zasłynęła z wysokiej jakości pianin i organów trzcinowych. W 1955 r. Genichi Kawakami, wówczas czwarty prezes Nippon Gakki, podjął decyzję o dywersyfikacji i utworzono Yamaha Motor Company. Kierując się tym samym, całkowitym zaangażowaniem w innowacje, technologię i kunszt, obie firmy dążą do doskonałości w swojej misji dostarczania Kando swoim klientom: Dwie Yamahy, Jedna Pasja.


Źródło: YouTube / Yamaha Motor Europe

Pomimo oczywistych różnic między motocyklami i fortepianami oraz ich typowym środowiskiem, choć raz Jeremy Seewer cieszył się na torze, przygotowując się do sezonu MXGP 2020 i jednocześnie doskonaląc swoje umiejętności pianistyczne dzięki. Swoją droga, można tylko pogratulować Seewerowi umiejętności w obu dziedzinach.

Źródło: Yamaha

%d bloggers like this: