Ducati z gorącą ofertą na Warsaw Motorcycle Show 2020

Nowości włoskiej marki Ducati, zaprezentowanych podczas EICMA 2019, nie mogło zabraknąć również w trakcie największych targów motocyklowych w Polsce. Warsaw Motorcycle Show to wydarzenie dla każdego fana dwóch kół, które odbędzie się w dniach 6-8 marca w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

W czasie targów Warsaw Motorcycle Show będziecie mogli poznać z bliska najnowsze propozycje Ducati na rok 2020. Wśród maszyn, które będą zaprezentowane na stoisku Ducati znajdzie się czysto sportowe, naszpikowane najnowszymi technologiami, Panigale V4S, które teraz wyposażone jest w skrzydełka aerodynamiczne rodem z torów wyścigowych.

Fot. Ducati

Pojawi się również pieszczotliwie nazywane „Baby” Panigale V2, które swoimi osiągami może zawstydzić nie jeden motocykl typu „supersport”, a także super-turystyczny model Multistrada 1260 GT.

Wisienką na torcie będzie prezentacja potężnego i mrocznego Streefightera V4 S, który okrzyknięty został najpiękniejszym motocyklem targów EICMA 2019. 208 KM w motocyklu typu naked to sporo i tę moc można podobno dostrzec w liniach motocykla.

Oprócz wspomnianych modeli obecne będą również nowości ze stajni Scrambler Ducati, a wśród nich Scrambler 1100 Pro Sport, czyli tegoroczna nowość. Stoisko Ducati znajdziecie w hali D. Już dziś zaznaczcie sobie datę w kalendarzu: 6-8 marca do Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

%d bloggers like this: